PRIEŠ EIDAMI Į BANKĄ, NEPAMIRŠKITE PASIKONSULTUOTI SU FINANSŲ BROKERIU
FINANSŲ BROKERIS YRA FINANSINIŲ SPRENDIMŲ ALTERNATYVŲ GARANTAS       DARYKME TAI, KĄ MOKAME DARYTI GERIAUSIAI

Pradžia

FINANSŲ BROKERIAVIMAS

Finansų brokeriavimas Lietuvoje pradeda pirmuosius žingsnius ir siūlo smulkioms ir  vidutinėms verslo įmonėms bei fiziniams asmenims kvalifikuotas konsultavimo – tarpininkavimo paslaugas, skolinantis iš finansinių institucijų lėšas, kuriomis finansuojama materialių investicijų įsigijimas ar apyvartinio kapitalo finansavimas, naudojant finansinius instrumentus kaip ilgalaikius, trumpalaikius kreditus, sąskaitos perviršio limitą, lizingą, faktoringą, akredityvus, garantijas, būsto paskolas, vartojimo kreditai, kredito limitai mokėjimo kortelėse.

Finansų brokeriui įvertinus Juridinio asmens finansinę ir verslo rizikas, įsigilinus į Juridinio asmens poreikius ir finansines galimybes, derybų būdu ieško pas savo finansinius partnerius optimaliausių ir pigiausių finansavimo šaltinių suradimu, veikdamas kaip nepriklausomas tarpininkas ir derybininkas tarp Juridinio asmens ir finansinių institucijų. 

Finansų brokeris yra išsamiai išanalizavęs bankų, faktoringo ir lizingo bendrovių finansavimo instrumentų sutarčių specialiąsias ir bendrąsias sąlygas, taikomus finansavimo įkainius, žino, kurie finansinėms institucijoms ekonomikos sektoriai yra patrauklūs, kurie nepatrauklūs finansavimui.  Jūsų įmonės profesionalus finansinės ir verslo rizikų įvertinimas, leidžia Jums žinoti realią finansavimo kaštų kainą, finansuojant skolintomis lėšomis materialias investicijas arba apyvartinį kapitalą. 

Finansų brokerio paslaugos apima Juridinio asmens finansinės būklės įvertinimą, finansinių ir juridinių dokumentų surinkimą ir jų susisteminimą kreditui ar lizingui gauti, konsultuoja dėl kredito ar lizingo paraiškų pildymo, padeda išsirinkti optimaliausią ir geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį finansavimo sprendimą, išanalizuodamas finansinių institucijų kredito sutarčių specialiąsias ir bendrąsias dalis, parenka tinkamas perkamo ar įkeičiamo turto draudimo sąlygas ir kainodarą, organizuoja ir prižiūri turto pirkimo arba įkeitimo procesą pas notarus ir atitinkamose valstybinėse įstaigose.

Finansų brokerio nešališkumas, profesionalumas, gebėjimas pateikti finansavimo alternatyvų įvairovę, leis Jums priimti optimalius ir geriausiai poreikius bei situacijas atitinkančius finansinius sprendimus, kurie bus efektyvūs dėl laiko ir savo energijos sutaupymo. Visą sutaupytą energiją, laiką ir lėšas galėsite skirti pagrindinei įmonės veiklai plėtoti arba asmeninių poreikių tenkinimui.

 Copyright © 2013 - 2021 | Finansų brokeris | Powered by mzFOTO | 0.0025 s |