PRIEŠ EIDAMI Į BANKĄ, NEPAMIRŠKITE PASIKONSULTUOTI SU FINANSŲ BROKERIU
FINANSŲ BROKERIS YRA FINANSINIŲ SPRENDIMŲ ALTERNATYVŲ GARANTAS       DARYKME TAI, KĄ MOKAME DARYTI GERIAUSIAI

Paslaugos

PASKOLOS, KREDITAI, LIZINGAI IR KITI FINANSAVIMOSI INSTRUMENTAI


Konsultuojame dėl  galimybės gauti kreditavimą konkrečiu atveju bei jo sąlygas. Padėsime užpildyti paraiškas ir derėtis dėl palankiausių sąlygų (palūkanų, mokesčių, švelnesnių sankcijų ir kitų)  gavimo arba , gavus įgaliojimus, atstovausime jus tiesiogiai. Padėsime ir tolesniuose procesuose - sutarties pasirašyme/derybose, Hipotekos įregistravime ir pan. Padėsime surasti ir kitus alternatyvius finansavimosi šaltinius.

 

BANKINIŲ KAŠTŲ SUMAŽINIMAS 


Kreditų refinansavimo galimybių paieška, panaudojant kitų finansinių institucijų lėšas. Analizuojame bankinius/skolinimosi  kaštus ir konsultuojame dėl galimybės juos sumažinti. Vertiname galimybes pagerinti turimą finansinę padėtį ar įsipareigojimų naštą subalansuojant piniginius srautus ir įsipareigojimus. (Re) finansavimo galimybių paieška.

Finansų analizė, vertinimas, rekomendacijos. Įvertiname bendrą finansinę būklę ar atskirą jos dalį, analizuojant  nuosavo kapitalo ar viso turto panaudojimo efektyvumą, kreditorines-debitorines situacijas,  mokumą bei likvidumą ir kitus svarbius finansinius aspektus.

 

PINIGŲ SRAUTAI


Analizuojame pajamas bei išlaidas, vertiname skolas ir įsipareigojimus, Piniginius srautus ir konsultuojame jų subalansavimo klausimais. Esant poreikiui, ieškome  finansavimo.

 

KREDITO ARBA LIZINGO MOKĖJIMO GRAFIKŲ RESTRUKTŪRIZAVIMAS


 

Susidūrus su likvidumo trūkumu, analizuojame įmonės pinigų srautus ir pagal tai nustatome optimalius kredito arba lizingo įmokų dalinius grąžinimas bei vedame derybas su finansiniu partneriu dėl jų peržiūrėjimo.

 

VERSLO PLANŲ IR VERSLO PROJEKTŲ RENGIMAS

Siekiant pasinaudoti ES struktūrinių fondų ar nacionaline parama verslo įmonėms bei pasinaudoti teikiamomis garantijomis  „Investicijų ir verslo garantijos” (INVEGA) ar „Žemės ūkio paskolų garantijų fondas”, įgyvendinant investicinius projektus ar finansuojant  įmonės apyvartinį kapitalą. parengiame verslo planus, užpildome atitinkamas paraiškas ir kitą reikiamą dokumentaciją finansų įstaigoms (bankams, kredito unijoms ar lizingo kompanijoms), ir garantijų (INVEGA, ŽŪPGF) davėjams, ir subsidijų davėjams.

 Copyright © 2013 - 2021 | Finansų brokeris | Powered by mzFOTO | 0.0039 s |